Gizlilik İlkeleri

Mira Duvarkagıdı Online Alışveriş sitesinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. 3D SECURE servisi, sizin güvenliğinizi risk altına atmanıza izin vermez, dilediğiniz gibi alışverişinizi yapabilirsiniz.Mira Duvarkagidi kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz.

Sitemizin kurulumunda kullanılan sistem bu şekilde düzenlenmiştir. Yapacağınız her siparişte kart bilgilerinizi tekrar tekrar sorulması bu yüzdendir, her alışverişte kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekir.

3d-SECURE Nedir..
Internet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bir sistemdir. Herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için ve kendi bankanızın web sitesi dışında kullanmadığınız için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. Merak ettiğiniz konular için http://www.3d-secure.org/ sitesini ziyaret edebilirsiniz

Mira Dekor © 2024
Altyapı: Mira Dekor-TR